Språk

 

Innlevering av lærebøker og kalkulator 2018

bokinnlevering - Klikk for stort bilde

Lærebøker og kalkulatorer leveres klassevis etter vedlagte plan (se lenger ned).Elever som er ferdig med VG2 yrkesfag og VG3 SKAL levere skolepc til It-Service.  Når elevene leverer bøkene på biblioteket, så kan de også legge igjen skapnøkkelen i en egen boks som er merket med "Skap nøkler leveres her". Denne er plassert like utenfor bibliotekkontoret.

Siste frist for innlevering er 21. juni. 

  • Du har ansvaret for at dine bøker og kalkulator blir levert på skolebiblioteket
  • Frist for innlevering er 21.juni
  • Det vil bli sendt ut erstatningskrav til de som ikke leverer bøkene innen 21.juni
  • Erstatningssum pr lærebok er på kr. 500,- .
  • Regninger som ikke blir betalt vil gå til inkasso registrert på elev eller foresatte for elever under 18 år.
  • Alle elevskap skal tømmes, og dette må gjøres innen torsdag 21.juni. Dette er elevenes ansvar. 
  • Elevene må huske å levere inn skapnøklene før de slutter på skolen. Om de skal gå her til høsten igjen, så de likevel levere inn nøklene innen skoleslutt.
  • Det koster 300,- om de glemmer å levere inn (jfr. Signert lånekontrakt ved utlevering av nøkler i høst).
Dato   Innlevering av lærebøker kl.   Klasse   Kontaktlærere  
11. juni   09:00   1ELA   Berg, John Ove  
11. juni   09:30   1HOB   Engen, Trude  
11.juni        
       
       
12.juni        
12.juni        
12.juni   10:00 1RMA Berge, Vigdis
12.juni   10:30   KM2  Kjøll, Marit 
12.juni 12:00 2RMRFA Berge, Vigdis
14.juni   08:00   1TPA   Bjørgve, Jarle  
14. juni   08:30   1BAA   Berntsen, Ragnvald  
14.juni   09:00   2TPPIA   Brun, Viggo  
14.juni        
14. juni   10:00   2ELELA   Johannessen, Erik  
14. juni   10:30   2ELAUA   Vælidalo, Trond  
14. juni   11:00      
14. juni   12:00   2HOBUA   Edvardsen, Tone  
14. juni   12:30   1DHA   Aronsen, Guri  
14. juni   13:00       
15. juni   08:00       
15.juni   08:30      
15. juni   09:00   1STA   Blix, Emil  
15. juni   09:45   1STB   Ann Beate og Oddbjørn  
15. juni   10:30   1SAA   Opdahl, Jan Arve  
15. juni   10:50 2STUA Hanne og Lisbeth
15. juni   12:00   2BABYA   Berntsen, Ragnvald  
15. juni   12:30   2STUB Thomas og Jan Arne
15. juni   13:00   KM3   Hargaut, Eirin  
19. juni   08:00   1HOA   Christoffersen, Wenche 
19. juni   08:30   2HOHEA   Olsen, Ann  
19. juni   09:00   1HOC   Brynjulfsen, Merete  
  Individuell innlevering   3PBYGA   Haug, Hallvard  
  Individuell innlevering   2TPKJA   Lysø, Roy  
  Individuell innlevering   2SSSSA   Albrigtsen, Inger  
       
  Individuell innlevering   3STUA   Åse, Vegard  
  Individuell innlevering   3STUB   Kleveland, Åse  
Fant du det du lette etter?