Språk

 

Innlevering av lærebøker, kalkulator og PC 2019

Klikk for stort bilde

Lærebøker og kalkulatorer leveres klassevis etter vedlagte plan (se lenger ned).Elever som er ferdig med VG2 yrkesfag og VG3 SKAL levere skolepc til It-Service.  Når elevene leverer bøkene på biblioteket, så kan de også legge igjen skapnøkkelen i en egen boks som er merket med "Skap nøkler leveres her". Denne er plassert like utenfor bibliotekkontoret.

Siste frist for innlevering er 18. juni. 

  • Du har ansvaret for at dine bøker og kalkulator blir levert på skolebiblioteket
  • Frist for innlevering er 18.juni
  • Erstatningssum pr lærebok er på kr. 500,- .
  • Regninger som ikke blir betalt vil gå til inkasso registrert på elev eller foresatte for elever under 18 år.
  • Alle elevskap skal tømmes, og dette må gjøres innen tirsdag 18.juni. Dette er elevenes ansvar. 
  • Elevene må huske å levere inn skapnøklene før de slutter på skolen. Om de skal gå her til høsten igjen, så de likevel levere inn nøklene innen skoleslutt.
  • Det koster 300,- om de glemmer å levere inn (jfr. Signert lånekontrakt ved utlevering av nøkler i høst).
Dato   Innlevering av lærebøker kl.   Klasse   Kontaktlærere  
31. mai   09:00   3ELAUA   Vælidalo, Trond  
       
11. juni   08:30   1STB   Kleveland, Åse  
11. juni   09:00   1HOB   Isaksen, Siv  
11. juni   09:30   1HOA   Engen, Trude  
11.juni   10:00   1DHA  Aronsen, Guri  
11.juni   11:00   1SAA   Opdahl, Jan Arve  
11.juni   11:50   2STUA   Åse, Vegard  
11.juni   12:20   2STUB   Eirin og Oddbjørn  
11.juni   13:30   1STA   Susanne og Hilde  
12. juni        
12. juni        
12. juni        
12.juni   10:30   2ELELA  Johannessen, Erik  
12.juni        
13.juni   08:30   2BABYA   Fjær, Hermund  
13.juni   09:00   2TPPIA   Brun, Viggo  
13. juni       
13. juni       
13. juni  13:30  2HOBUA  Edvardsen, Tone 
14. juni   08:30   KM2   Hansen, Arne Helge  
14.juni        
14.juni   09:00  2HOHEV  Johansen, Kariann 
14. juni   09:30   1BAA   Berntsen, Ragnvald  
14. juni   10:00   1TPA   Bjørgve, Jarle  
14. juni   10:30   1ELA   Andersen, John-Arne 
14. juni   12:00   KMV   Sem, Vibeke  
14. juni   12:30   KM3   Kjøll, Marit  
17. juni   12:00   2HOHEA   Brynjulfsen, Merete  
       
  Individuell innlevering   3PBYGA   Jo-Richard og Solfrid
  Individuell innlevering   3PBYGB   Ole og Johannes 
  Individuell innlevering   2SSSSA   Jæger, Siv Bente 
  Individuell innlevering   3STUA   Gjerseth, Hanne 
  Individuell innlevering   3STUB   Jan Arne og Thomas 
  Individuell innlevering   1RMA/2RMRFA   Vigdis Berge
Fant du det du lette etter?